0.00 Himnusz
Erkel Ferenc-Dohnányi Ernő - Kölcsey Ferenc: Himnusz - B-dúr Előadja: MR Énekkar, MR Gyermekkar, MR Szimfonikusok - vezényel: Vajda Gergely (2:12)
0.02 Tudod-e még az én nótám
Tudod-e még az én nótám (nótaszerzők - a legjobb szerzők órája) - ismétlés Jeszenszky Danó Szerkesztő: Horváth Tünde Műsorvezető: Asbóth József
1.00 Az a szép
(a nóta nagymesterei - kiemelkedő előadók) - ismétlés Nyíri Erzsébet Szerkesztő-műsorvezető: Erdélyi Claudia
2.00 Húzd csak, prímás!
(szelektorból) Szerkesztő: Csík Gabriella
4.34 Jó ebédhez szól a nóta
(Az előző napi 12.30-14.00 sáv ismétlése) Szerkesztő-műsorvezető: Tarnai Kiss László
6.00 Dankó hírek
6.04 Jó reggelt kívánok!
Szerkesztő: Csík Gabriella Műsorvezető: Asbóth József
7.00 Kossuth-krónika
Kossuth-krónika + 1 perc tech. zene (Kossuth átvett műsor)
7.16 Jó reggelt kívánok!
Szerkesztő: Csík Gabriella Műsorvezető: Asbóth József
8.00 Dankó hírek
8.04 Jó reggelt kívánok!
Szerkesztő: Csík Gabriella Műsorvezető: Asbóth József
9.00 Dankó hírek
9.04 Túl az Óperencián
(operettkedvelőknek) Sztárvendég: Xantus Barbara Szerkesztő-műsorvezető: Nagy Ibolya
10.00 Dankó hírek
10.04 Húzd csak, prímás!
Szerkesztő: Csík Gabriella Műsorvezető: Erdélyi Claudia
11.00 Dankó hírek
11.04 Húzd csak, prímás!
Szerkesztő: Csík Gabriella Műsorveztő: Erdélyi Claudia
12.00 Déli krónika
Déli harangszó + Déli krónika + Sport + Promó + Reklám 30 perc (Kossuth átvett műsor)
12.30 Jó ebédhez szól a nóta
Szerkesztő-műsorvezető: Tarnai Kiss László 1. Lehár Ferenc-Innocent Vincze Ernő: Deres már a határ (Domahidy László), 2. Zerkovitz Béla-Kulinyi Ernő: Az estharang (Máté Ottília), 3. id. Sánta Ferenc-Kaas Rezső: Minden prímás jó barátom (Takács Béla), 4. Dankó Pista-Sas Ede: Három sósperec (Szántai Ildikó), 5. Szerdahelyi János-Bakay Zsuzsa: Egy-két csók (Márkus Ilona), 6. Grabócz Miklós: Cigánydalok: Esik eső, szép csendesen csepereg, Mondtam neked, feleségem, Jaj, Istenem, az ingem, Nem azért szeretlek (Horváth István) Összidő: 30.00
13.00 Dankó hírek
13.04 Jó ebédhez szól a nóta
Magyarnóta-előadók felvételeiből Szerkesztő-műsorvezető: Tarnai Kiss László 1. Nádor Jóska: Fekete éjszaka, borulj a világra, Seress Rezső: Csendes ember lettem, -: Nincsen pénzem, de majd lesz, Sz. Bankó Júlia: Libamáj, kacsamáj, -: Csípd meg, bogár (Déki Lakatos Sándor zenekara), 2. Teghze Gerber Miklós-Selymesi Seide Rezső: Ha én gazdag lennék (B. Tóth Magda), 3. Morvay Károly-Szigeti József: Valamikor néked vittem minden nyíló orgonavirágot (Dömsödi Farkas Bálint), 4. Majláth Jenő-Z. Horváth Gyula: Annak, aki feledni tud (Csala Judit), 5. Balázs Árpád-Petőfi Sándor: Fa leszek, ha fának vagy virága (Rezsnák Miklós), 6. Sándor Jenő: Vadvirágos erdőszélen rózsabokor (Gránát Zsuzsa), 7. Szerdahelyi János-Bakay Zsuzsa: Egy-két csók, cserebere csók (Pék László), 8. -: Régi nóta, Fogas-csárdás, Friss (Kecskés Sándor-klarinét), 9. Szántó Ferenc-Koppány Gitta: Lehullott az égről egy ragyogó csillag (Molnár Júlia), 10. Révffy Lajos: Holló lovam lába nyomát (Molnár Ferenc), 11. Sándor Jenő-Mihály László: Fenn az égen csillagsereg (Kutasi Katalin), 12. -: Kimentem én a szőlőbe, haj, haj, haj (Mozsár Imre), 13. Kiss Angyal Ernő-Szalay László: Irigyelik, hogy én téged szeretlek (Kormos Margit), 14. Torday Borbély Pál-Herodek Sándorné: Hajnalom, csillagom (Herr Olivér), 15. Kalmár Tibor: Az én életemnek úgyse lesz jó vége, Kondor Ernő: Volt nekem egy gerlicém, Bodrogi Zsigmond: Már minálunk, babám, Fehér István-Kalmár Tibor: A szeretőm dunántúli, Burka Sándor-Babusa Miklós: Halljátok, cigányok (Lakatos György zenekara) Összidő: 55.00
14.00 Dankó hírek
14.04 Kettőtöl ötig - a Dankó rádió kívánságműsora
Szerkesztő-műsorvezető: Asbóth József
15.00 Dankó hírek
15.04 Kettőtöl ötig - a Dankó rádió kívánságműsora
Szerkesztő-műsorvezető: Asbóth József
16.00 Dankó hírek
16.04 Kettőtöl ötig - a Dankó rádió kívánságműsora
Szerkesztő-műsorvezető: Asbóth József
17.00 Dankó hírek
17.04 Tudod-e még az én nótám
(nótaszerzők - a legjobb szerzők órája) Kádas György Szerkesztő: Horváth Tünde Műsorvezető: Asbóth József
18.00 Dankó hírek
18.04 Túl az Óperencián
(operettkedvelőknek - ismétlés) Sztárvendég: Xantus Barbara Szerkesztő-műsorvezető: Nagy Ibolya
19.00 Dankó hírek
19.04 Az a szép
(a nóta nagymesterei - kiemelkedő előadók) Kovács Lajos Szerkesztő-műsorvezető: Erdélyi Claudia
20.00 Dankó hírek
20.04 Esti dal
(talpalávaló a népzene szerelmeseinek) Szerkesztő: Horváth Tünde Műsorvezető: Bényi Ildikó
21.00 Népek dalai - folkzene
Népek dalai - folkzene Felelős szerkesztő: Mikó Róbert Szerkesztő: Csík Gabriella Műsorvezető: Szever Pál