0.00 Himnusz
Erkel Ferenc-Dohnányi Ernő - Kölcsey Ferenc: Himnusz - B-dúr Előadja: MR Énekkar, MR Gyermekkar, MR Szimfonikusok - vezényel: Vajda Gergely (2:12)
0.02 Tudod-e még az én nótám
Tudod-e még az én nótám (nótaszerzők - a legjobb szerzők órája) - ismétlés Kalmár Tibor Szerkesztő: Horváth Tünde Műsorvezető: Asbóth József
1.00 Az a szép
(a nóta nagymesterei - kiemelkedő előadók) - ismétlés Bokor János Szerkesztő-műsorvezető: Erdélyi Claudia
2.00 Húzd csak, prímás!
(szelektorból) Szerkesztő: Csík Gabriella
4.34 Jó ebédhez szól a nóta
(Az előző napi 12.30-14.00 sáv ismétlése) Szerkesztő-műsorvezető: Tarnai Kiss László
6.00 Dankó hírek
6.04 Jó reggelt kívánok!
Szerkesztő: Csík Gabriella Műsorvezető: Asbóth József
7.00 Kossuth-krónika
Kossuth-krónika + 1 perc tech. zene (Kossuth átvett műsor)
7.16 Jó reggelt kívánok!
Szerkesztő: Csík Gabriella Műsorvezető: Asbóth József
8.00 Dankó hírek
8.04 Jó reggelt kívánok!
Szerkesztő: Csík Gabriella Műsorvezető: Asbóth József
9.00 Dankó hírek
9.04 Túl az Óperencián
(operettkedvelőknek) Sztárvendég: Ujvárosi Andrea Szerkesztő-műsorvezető: Nagy Ibolya
10.00 Dankó hírek
10.04 Húzd csak, prímás!
Szerkesztő: Csík Gabriella Műsorvezető: Erdélyi Claudia
11.00 Dankó hírek
11.04 Húzd csak, prímás!
Szerkesztő: Csík Gabriella Műsorvezető: Erdélyi Claudia
12.00 Déli krónika
Déli harangszó + Déli krónika + Sport + Promó + Reklám 30 perc (Kossuth átvett műsor)
12.30 Jó ebédhez szól a nóta
Solti Károly, Farkas Rozika és Lovass Lajos énekel Szerkesztő-műsorvezető: Tarnai Kiss László 1. Pete Lajos-Antal Iván: Leveles az erdő, Gergelyffy Gábor: Ne mondja senkinek, Murgács Kálmán: Jegenyefák nem nőnek, Kubányi György: Most kezdődik a tánc (Solti Károly), 2. Morvay Károly-Szigeti József: Vándorfelhők, Magyari Imre-Bud Antal: Azt hittem, hogy boldog, P. Fülöp Kálmán-Illés Gyula: Rigófüttyre ébredtem, Mellétey Magda: Kár a gőzért (Farkas Rozália), 3. Pápai Molnár Kálmán: Születtem a Kiskunságon, Lévay Andor-Lontay Rajner László: Nem kérdem én tőled, -: Juhászkutyák ugatnak, Szerdahelyi János-Bakay Zsuzsa: Egy-két csók (Lovass Lajos) Összidő: 30.00
13.00 Dankó hírek
13.04 Jó ebédhez szól a nóta
Pitti Katalin, Begányi Ferenc, Kincses Veronika és Kováts Kolos énekel, Kállai Kiss Ernő klarinétozik Szerkesztő-műsorvezető: Tarnai Kiss László 1. Borzó Miska: Andalgó és friss (Kállai Kiss Ernő-klarinét), 2. -: Cserebogár, sárga cserebogár, Balázs Árpád-Farkas Imre: Ahogy én szeretlek, -: Rózsabokorban jöttem a világra, Szentirmay Elemér-Kubányi György: Kis kendő, nagy kendő (Pitti Katalin), 3. Kertész Lajos-Kaszala Mihály: Mifelénk a lányok, ifj. Nagy Ferenc-Koltai József: Sohasem kerestél, Zerkovitz Béla: Mondják meg a legkisebbik Horváth lánynak, Gyöngyösi Rácz Géza-Bakay Zsuzsa: Kedves nekem a babám (Begányi Ferenc), 4. Horváth József: Bicikli-csárdás (Kállai Kiss Ernő-klarinét), 5. Fráter Loránd-Z. Balázs István: Mit susog a fehér akác, Simonffy Kálmán: Ha meghalok, csillag leszek, Huber Gyula-Temérdek: Selyemkendő, selyemkötény, selyemszoknya, Szentirmay Elemér-Petőfi Sándor: Tíz pár csókot egyvégből (Kincses Veronika), 6. Lehár Ferenc-Innocent Vincze Ernő: Deres már a határ, Sas Náci-Farkas Imre: Szeretnélek újra rózsák között látni, -: Lányok, a legényt jól megbecsüljétek, -: Vörös bort ittam az este (Kováts Kolos), 7. Nótacsokor: Kárpát Zoltán-Kersék János: Cserfaerdő újra zöldül, Leszler József-Cserkuthy Sándor: Vigyázz, mert szúr a rózsa ága, -: Friss (Kállai Kiss Ernő-klarinét) Összidő: 55.00
14.00 Dankó hírek
14.04 Kettőtöl ötig - a Dankó rádió kívánságműsora
Szerkesztő: Horváth Tünde Műsorvezető: Gaál Zoltán
15.00 Dankó hírek
15.04 Kettőtöl ötig - a Dankó rádió kívánságműsora
Szerkesztő: Horváth Tünde Műsorvezető: Gaál Zoltán
16.00 Dankó hírek
16.04 Kettőtöl ötig - a Dankó rádió kívánságműsora
Szerkesztő: Horváth Tünde Műsorvezető: Gaál Zoltán
17.00 Dankó hírek
17.04 Tudod-e még az én nótám
(nótaszerzők - a legjobb szerzők órája) Kalmár Tibor Szerkesztő: Horváth Tünde Műsorvezető: Asbóth József
18.00 Dankó hírek
18.04 Túl az Óperencián
(operettkedvelőknek - ismétlés) Sztárvendég: Ujvárosi Andrea Szerkesztő-műsorvezető: Nagy Ibolya
19.00 Dankó hírek
19.04 Az a szép
(a nóta nagymesterei - kiemelkedő előadók) Szeredi Krisztina Szerkesztő-műsorvezető: Erdélyi Claudia
20.00 Dankó hírek
20.04 Esti dal
(talpalávaló a népzene szerelmeseinek) Szerkesztő: Horváth Tünde Műsorvezető: Bényi Ildikó
21.00 Népek dalai - folkzene
Népek dalai - folkzene Felelős szerkesztő: Mikó Róbert Szerkesztő: Csík Gabriella Műsorvezető: Szever Pál